piątek, 29 września

kolejka po iPhone 6

W związku z dzisiejszym rozpoczęciem sprzedaży iPhone’a 6 i 6 Plus, jak przy każdej takiej okazji klienci ustawiali się w kolejkach, by móc odebrać swoje wstępnie zamówione urządzenia lub po prostu mieć szansę na jego zakup w pierwszym dniu sprzedaży. Jak co roku, analityk Piper Jaffray przeprowadził pomiar kolejki przed flagowym sklepem Apple na Fifth Avenue na Manhattanie i doliczył się rekordowej liczby 1880 osób w kolejce o 8:00 rano, co oznacza wzrost o 33% w stosunku do ubiegłorocznej kolejki.

cook_iphone_6_palo_alto

Zarząd Apple także żył dziś duchem premiery iPhone’a 6, a dyrektor generalny Tim Cook dokonał tradycyjnej wizyty w sklepie Palo Alto witając pierwszych klientów. Cook podszedł do kolejki i pozował do zdjęć z klientami przed wejściem do sklepu, spotkaniem z pracownikami i otwarciem drzwi witając klientów.

Kilku innych menedżerów również odbyło wizyty w innych sklepach. Nowa szefowa sprzedaży detalicznej Angela Ahrendts przewodniczyła otwarciu sklepu i premierze iPhone’a odwiedzając sklep firmowy w Sydney w Australii. Szef oprogramowania i usług internetowych Eddy Cue odwiedził sklep na Stanford.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx