poniedziałek, 20 maja

Firma ETrade Supply sprzedająca części do iPhone’ów dokonała szczegółowego porównania przednich paneli iPhone’a 4S i tego, który został uznany za następną generację „iPhone 5”. Podobnie jak z wielu innych wycieków, nowy przedni panel posiada wyższą przestrzeń pod wyświetlacz i kamerę FaceTime przeniesioną powyżej otworu słuchawkowego.

Wpis zawiera szereg obrazów i prawie 7-minutowy film porównujący dwie części, pokazując, że nowy element jest nie tylko wyższy, niż odpowiadający mu z iPhone’a 4S, ale jest także 0,1 mm cieńszy, daje większą przepuszczalność światła i jest odporniejszy na zarysowania niż jego poprzednik.

ETrade Supply przyjrzał się również bliżej miejscu pod główny przycisk Home na panelu przednim, pokazując, że otwór na przycisk jest 0,3 mm mniejszy od średnicy otworu w iPhone’ie 4S, a odstęp między dolną części panelu a obszarem wyświetlania jest 2,6 mm krótszy, dzięki czemu Apple mógł znacznie zwiększyć rozmiar wyświetlacza iPhone’a tylko nieznacznie zwiększając całkowitą wysokość urządzenia.

To nie pierwszy raz, kiedy domniemany panel przedni następnej generacji iPhone’a został nakręcony na wideo, ale ten nowy film i porównanie zdjęć oferują najbardziej szczegółowe porównanie obecnego i nowego modelu telefonu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx