sobota, 22 czerwca

Popularny serwis muzyczny Spotify ogłosił dziś, że ​​wprowadza na rynek w swoich aplikacjach mobilnych i stacjonarnych nową usługę o nazwie „Spotify Connect”, dzięki której użytkownik może bezprzewodowo przesyłać swoją muzykę do kompatybilnych domowych systemów audio lub innych urządzeń. Funkcja jest pod wieloma względami podobna do standardu AirPlay firmy Apple, a także wspiera strumieniowanie w tle, umożliwiając użytkownikom korzystanie z ich urządzeń do innych zadań podczas strumieniowego przesyłania muzyki.

Jak przynieść muzykę do domu? Właśnie weszliście do domu, słuchając na telefonie swojej ulubionej playlisty? Dzięki Spotify Connect wystarczy nacisnąć „play” na domowym sprzęcie audio, by muzyka rozbrzmiała z głośników dokładnie w tym momencie, w którym przerwaliśmy  – bez straty choćby jednego taktu.

Wystarczy wziąć tablet, by sterować muzyką z wygodnej kanapy lub przełącz muzykę na urządzeniu iPod Touch podłączonym do stacji dokującej umieszczonej w pokoju czy na kuchennym blacie.

https://www.youtube.com/watch?v=WWT4o9AwuT0

Spotify ogłosił partnerstwo z kilkoma głównymi producentami domowych systemów audio takimi jak Pioneer, Philips i Denon a logo Spotify Connect znajdzie się na wszystkich kompatybilnych systemach. Spotify Connect ma zostać udostępnione „wkrótce” subskrybentom usługi Spotify Premium na urządzeniach z systemem iOS. Wsparcie dla urządzeń z systemem Android i aplikacji desktopowej będzie dostępne „w najbliższych miesiącach”.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx