środa, 17 lipca

Apple wysłał właśnie do mediów zaproszenia na swoje wydarzenie 10 września, na którym spółka ma przedstawić następną generację iPhone’a, donosi serwis The Loop. Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00 czasu pacyficznego (czyli o 19 czasu polskiego) i odbędzie się w siedzibie firmy w Cupertino, w Kalifornii. Motto widniejące na zaproszeniu brzmi: „To powinno rozjaśnić dzień każdego”. 

Data 10 września została po raz pierwszy ogłoszona przez serwis AllThingsD w zeszłym miesiącu i szybko potwierdzona przez szereg innych źródeł. Oficjalnych zaproszeń na imprezę oczekiwano dzisiaj, dając tygodniowe wyprzedzenie jakie stosuje Apple do wszystkich swoich wydarzeń.

Według oczekiwań na imprezie mają zostać zaprezentowane dwa nowe modele iPhone’a: iPhone 5S jako następca obecnego iPhone’a 5, oraz tańszy iPhone 5C, który ma ponoć mieć wewnętrzne elementy bardzo podobne do iPhone’a 5, ale zamknięte w kolorowych obudowach z tworzyw sztucznych. Na imprezie z pewnością zobaczymy również ostateczny podgląd iOS 7 zanim zostanie upubliczniony.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx