poniedziałek, 27 maja

Wraz z rozpoczęciem przyjmowania zamówień na iPhone 12 mini i iPhone 12 Pro Max, Apple rozpoczął również sprzedaż skórzanych etui Apple do wszystkich modeli iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro. W związku z wcześniejszymi obawami, że ładowarka MagSafe może zostawiać na nich ślady, Apple umieścił w witrynie sklepowej zdjęcie przedstawiające sposób, w jaki ładowarka może z czasem wpłynąć na etui.

Ostatnie zdjęcie w każdym skórzanym etui Apple w sklepie Apple Store przedstawia, jak wygląd etui może się zmieniać w czasie podczas regularnego używania ładowarki MagSafe lub innych akcesoriów MagSafe.

Po wprowadzeniu na rynek silikonowych etui Apple do iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro niektórzy użytkownicy zaczęli zauważać, że ładowarka MagSafe szybko pozostawiła okrągły odcisk na etui.

Dokument wsparcia Apple potwierdził oficjalnie, że ładowarka MagSafe może z czasem skutkować odbiciem się okrągłych wgnieceń na skórze po kontakcie z akcesorium. Teraz opis skórzanego etui z MagSafe do iPhone’a 12 wyraźnie stwierdza:

Interakcje z akcesoriami MagSafe pozostawią delikatne odciski (widoczne na ostatnim zdjęciu w galerii). Jeśli stanowi to dla Ciebie niedogodność, sugerujemy wybór silikonowego lub przezroczystego etui do iPhone’a 12 | 12 Pro.

Biorąc pod uwagę, że Apple uznał za stosowne bezpośrednie pokazanie, w jaki sposób akcesoria MagSafe mogą trwale odcisnąć się na etui, wydaje się wysoce prawdopodobne, że firma spodziewa się, że tego problemu doświadczy wielu użytkowników. Dlatego klienci powinni być świadomi tego zachowania przed dokonaniem zakupu.

Skórzane etui Apple do iPhone’a 12 mini, iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro oraz iPhone’a 12 Pro Max jest teraz dostępne w Apple Store w kolorach bałtyckiego błękitu, kalifornijskiego maku, naturalnego brązu, czarnym i czerwonym w cenie 299 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx