niedziela, 19 maja

Do sklepu internetowego Apple trafił dziś magnetyczny uchwyt samochodowy Belkin Pro. Apple podaje datę jego dostarczenia na pierwszy tydzień grudnia.

Uchwyt Belkin wyceniony na 179,95 zł ma wbudowane mocowanie, które można łatwo zamocować do otworów wentylacyjnych w samochodzie, a MagSafe umożliwia łatwe magnetyczne mocowanie telefonu iPhone 12. Zintegrowany przegub kulowy umożliwia obracanie iPhone’a z pionu na poziom jedną ręką. Uchwyt ma smukły profil z miejscem na kable z tyłu do przechowywania kabla Lightning, ale należy pamiętać, że sam uchwyt nie działa jako podkładka ładująca.

Samo rozwiązanie nie jest aż tak innowacyjne ponieważ takich uchwytów w tradycyjnej formie jest już na rynku dość dużo. Jedni je lubią, inni uważają że mogą one uszkodzić kratki wentylacyjne w samochodzie, jednak ten po raz pierwszy wykorzystuje nowość jaką jest magnetyczne połączenie MagSafe.

Jak zapewnia producent, połączenie magnetyczne trzyma bardzo mocno a podstawka wykonana z wysokiej jakości materiałów i solidny klips do kratki nawiewu zapobiegają przemieszczaniu się urządzenia podczas jazdy

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx