poniedziałek, 20 maja

Zgodnie z opublikowanym nowym dokumentem wsparcia Apple, ładowanie iPhone’a w skórzanym etui za pomocą nowej ładowarki MagSafe firmy Apple, może zostawić na etui okrągłe ślady po kontakcie z akcesorium.

Choć skórzane etui Apple na iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro będzie dostępne dopiero 6 listopada, to jeden z czytelników MacRumors już udostępnił zdjęcie śladu jaki pozostawia ładowarka MagSafe nawet na silikonowym etui Apple. Tym samym wszystko wskazuje na, że wpływ ładowarki może być również na inne materiały etui. Jest możliwe, że okrągły ślad będzie najbardziej widoczny na skórzanych etui, co sugeruje Apple.

W dalszej części tego dokumentu Apple podaje również kilka innych informacji o ładowarce MagSafe. Apple twierdzi, że użytkownicy nie powinni między iPhonem a ładowarką MagSafe umieszczać kart kredytowych, różnego rodzaju kart z chipami bezpieczeństwa itp. ponieważ może to uszkodzić paski magnetyczne lub chipy RFID w tych przedmiotach. Apple twierdzi, że jeśli bateria iPhone’a zbytnio się nagrzeje podczas ładowania za pomocą MagSafe, oprogramowanie może ograniczyć ładowanie powyżej 80 procent. Jeśli iPhone ma podłączoną ładowarkę MagSafe i kabel Lightning, ładowanie będzie się odbywać tylko przez Lightning. Aby wyczyścić ładowarkę MagSafe, Apple zaleca najpierw odłączenie ładowarki od zasilania i wyszczotkowanie wszelkich zanieczyszczeń z metalowego pierścienia. Apple twierdzi, że do jej czyszczenia nie należy używać środków do czyszczenia okien, domowych środków czyszczących, aerozoli, rozpuszczalników, amoniaku, środków ściernych ani środków czyszczących zawierających nadtlenek wodoru.

MagSafe to nowa funkcja dostępna we wszystkich modelach iPhone’a 12, która umożliwia mocowanie magnetycznych akcesoriów z tyłu urządzeń, w tym ładowarki Apple MagSafe, która zapewnia bardziej precyzyjne ładowanie bezprzewodowe. Apple oferuje również portfel skórzany oparty na MagSafe na karty kredytowe, które powinny zacząć docierać do klientów w ciągu najbliższych tygodni.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx