poniedziałek, 27 maja

W sieci pojawiły się zdjęcia będące rzekomo schematem wyświetlacza serii iPhone 14 Pro dając nam pogląd na prawdziwy rozmiar nowego wycięcia w kształcie pigułki jak i otworu kamery, które mają zadebiutować w topowych iPhone’ach w tym roku.

Pierwsze zdjęcie (powyżej) pojawiło się na Weibo, a później udostępnił go informator Apple Jon Prosser, który twierdzi, że był w stanie „samodzielnie” potwierdzić, że schemat jest zgodny z prawdą i przedstawia „prawdopodobny rozmiar” wycięcia w kształcie pigułki i otworu. Schemat zbiega się z wcześniejszymi plotkami, jakoby Apple planuje zastąpić „notcha” w topowych modelach iPhone’a 14 wycięciem w kształcie otworu i pigułki.

Więcej drobnych szczegółów pochodzi z informacji udostępnianych przez dość dokładnego analityka wyświetlaczy Rossa Younga.

Young, który w przeszłości często udostępniał dokładne informacje, udostępnił w zeszłym miesiącu panel przedni „iPhone’a 14 Pro”, który pokazuje znacznie mniejsze wycięcie w kształcie otworu i pigułki niż to pokazane na schemacie. Ponadto informacje Younga sugerują, że wycięcie w kształcie pigułki będzie wyśrodkowane z wyświetlaczem, w przeciwieństwie do schematów.

W powiązanym tweecie Young informuje, że nowe wycięcia zadebiutują we wszystkich modelach serii iPhone dopiero w przyszłym roku, a w tym pojawią się tylko w wyższych wariantach iPhone’a 14. Dwa modele z niższej półki (iPhone 14) będą dalej posiadały notch.

Linia tegorocznych iPhone’ów 14 będzie obejmować cztery modele, składające się z dwóch rozmiarów 6,1 cala i dwóch 6,7 cala. Oprócz wyższych modeli Pro, które mają mieć nowe otwory pod system kamer, uważa się, że cała linia zyska znacząco dzięki przeprojektowaniu wyspy aparatu, okrągłym przyciskom głośności i nowej osłonie głośnika, przypominającej te z iPhone’a 4.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx