wtorek, 27 lutego

reklama Samsung Galaxy S5

W ciągu ostatnich kilku tygodni, Samsung wydał trzy różne reklamy swoich flagowych urządzeń Galaxy S5 i Galaxy Tab S skierowanych przeciwko iPhone’owi i iPadowi. Dziś firma powróciła z nową reklamą anty-iPhone’ową, który podkreśla większy ekran Galaxy S5.

Spot przedstawia użytkownika iPhone’a siedzącego z użytkownikiem Samsunga i rozmawiających o prawdopodobnym większym ekranie nadchodzącego iPhone’a 6. „IPhone może mieć teraz większy ekran” zagaduje właściciel iPhone’a. Jego przyjaciel z Galaxy S5 odpowiada zdziwiony „To się jeszcze nie stało?”porównując swój telefon.

https://www.youtube.com/watch?v=QSDAjwKI8Wo

Natychmiastowe zadowolenie jest taktyką reklamową Samsunga używaną już od dłuższego czasu. Wystarczy sięgnąć do roku 2011, kiedy to w swojej reklamie Samsung wyśmiewał właścicieli iPhone’a czekających w długich kolejkach na nowego iPhone’a i z zazdrością spoglądających na urządzenia Samsunga. Reklama zawiera również hasło Samsunga „Next Big Thing Is Here”, które ponoć rozwścieczyło Apple w przeszłości.

Flagowy Samsung Galaxy S5 wprowadzony w lutym, zawiera 5.1-calowy wyświetlacz, choć urządzenia Samsunga miały większe rozmiary ekranów od kilku lat z rzędu. Apple planuje zaspokoić rosnące zapotrzebowanie konsumentów na większe wyświetlacze w iPhone’ie 6, wprowadzając dwa nowe modele z 4,7 i 5,5-calowymi ekranami. 4,7-calowy iPhone 6 ma zostać wypuszczony we wrześniu, podczas gdy większa wersja 5,5-calowa może pojawić się nieco później lub na początku 2015 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Szemot
Szemot
9 lat temu

I kolejny raz piękne przekolorowanie. iPhony od lat mają świetną funkcję Reader, która dostosowuje niemal każdą stronę do rozmiaru ekranu, wycinając zarazem reklamy Czyta się o wiele wygodniej niż na takim note czy nawet na iPadzie bo lepiej dobrana jest czcionka i cały tekst. Strona internetowa niemal zawszejest dostosowana do PC a tu nawet na Note trzeba sobie powiększać lub pomniejszać i nie będzie to wyglądało tak jak powinno. Reader sprawdza się tu idealnie. P.S. Ponieważ nie każdy lubi duże smartfony co widać po tym ile iphonów jest na świecie to moze Apple zrobi identyczną reklamę pokazującą, że Samsung jak… Czytaj więcej »

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx