wtorek, 27 lutego

iphone_6_shell_uswitch_exterior

Pokazywaliśmy już wielokrotnie różnego rodzaju elementy 4,7-calowego iPhone’a 6 w lepszej lub gorszej jakości. Dziś serwis uSwitch uzyskał kilka zdjęć przedstawiający prawdopodobnie ostateczny kształt obudowy, odsłaniając wypolerowane wykończenie wraz z kilkoma cechami fizycznymi, które wcześniej były niejasne, a stanowiły po prostu część procesu produkcyjnego.

Chociaż element prezentuje się znacznie czyściej i widać wyraźnie, że jest wypolerowany i oczyszczony, to przerwy antenowe na górze i na dole wykonane z nie-przewodzącego polimeru wciąż pozostają dość widoczne i wyglądają raczej nie estetycznie. Są one także wciąż powodem największej krytyki jeśli chodzi o wygląd kolejnego iPhone’a.

uSwitch skupia się się przede wszystkim na widocznym teraz na obudowie logo Apple, które jak widać w stosunku do poprzednich przecieków zmieniło się na wbudowane, podobne do tego które mamy na iPadach, zamiast wersji drukowanej stosowanej w poprzednich iPhone’ach. Raport sugeruje, że osadzone logo widoczne na zdjęciach, wskazuje na jego oświetlenie o czym zresztą spekulowano, odkąd pojawiły się pierwsze przecieki pokazujące wycięcie prawie dwa miesiące temu.

iphone_6_shell_uswitch_interior

Nie możemy jednak zobaczyć żadnych znaczących dowodów, że logo Apple w iPhone’ie 6 będzie oświetlone. Wydaje się bardziej prawdopodobne, że logo jest wbudowane bardziej ze względów estetycznych niż faktu jego podświetlenia.

W przeciwieństwie do wcześniejszych zdjęć obudowy, ta dzisiejsza pokazuje również pełny zestaw otworów dla kamer, w tym jeden dla głównej kamery i mniejszy pod lampę błyskową i tylny mikrofon. Zgodne z poprzednimi przeciekami, otwór pod lampę błyskową jest okrągły, choć niektórzy uznali że to podejrzane po tym jak Apple wprowadził w iPhone’ie 5S otwór w kształcie pigułki, aby dostosować go do nowego systemu „Truetone” Dual-LED. Możliwe jest jednak, że Apple i jego partnerzy opracowali nową, okrągłą wersję flasha Truetone.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx