niedziela, 14 lipca

Samsung ogłosił, że wprowadzi obsługę AirPlay do swojej serii telewizorów do pokoi hotelowych, umożliwiając użytkownikom iPhone’a i iPada bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe filmów, muzyki, zdjęć i innych materiałów ze swojego urządzenia do telewizora w pokoju hotelowym.

Korzystanie z funkcji jest proste. Wystarczy zeskanować kod QR wyświetlany na hotelowym telewizorze, aby nawiązać połączenie AirPlay. Po sparowaniu Wasz iPhone lub iPad automatycznie połączy się również z hotelową siecią Wi-Fi. Pamiętajcie, że Wasz telefon lub tablet musi mieć zainstalowany system iOS 17.3 lub iPadOS 17.3 lub nowszy.

AirPlay na hotelowych telewizorach Samsung umożliwia korzystanie z aplikacji i serwisów takich jak Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade i wielu innych. Samsung zapewnia, że żadne dane osobowe nie są przechowywane ani zapisywane podczas korzystania z AirPlay, a sparowane urządzenie jest automatycznie usuwane po wymeldowaniu się z hotelu.

Samsung nie podał jeszcze, które sieci hotelowe będą oferowały telewizory z obsługą AirPlay. Wcześniej w tym roku podobna funkcja pojawiła się w telewizorach hotelowych LG w wybranych obiektach IHG Hotels & Resorts w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku, a wkrótce ma być dostępna w kolejnych lokalizacjach.

Warto pamiętać, że Google od dawna oferuje podobną funkcję przesyłania strumieniowego Chromecast na wielu hotelowych telewizorach, która działa zarówno z iPhone’ami, jak i urządzeniami z Androidem.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx