wtorek, 23 lipca

Apple dodał dziś iPada Air 2 i iPada mini 2 do swojej listy produktów przestarzałych, ponieważ minęło ponad pięć lat od ostatniej sprzedaży tych urządzeń.

iPad Air 2 został wypuszczony w październiku 2014 roku i był pierwszym iPadem Air wyposażonym w czytnik linii papilarnych Touch ID. Używał również procesora Apple A8X i miał laminowany wyświetlacz co czyniło go znacznie cieńszym niż oryginalny iPad Air.

Wprowadzony na rynek w listopadzie 2013 roku iPad mini 2 był potocznie znany jako iPad mini Retina ze względu na wyświetlacz Retina o rozdzielczości 2048 x 1536. Poza tym wizualnie był identyczny ze swoim poprzednikiem, choć był nieco cięższy i grubszy. W tablecie zastosowano procesor A7 i koprocesor M7 wprowadzony pierwotnie w iPhonie 5S.

Lista produktów przestarzałych zawiera urządzenia, które Apple zaprzestał dystrybucji do sprzedaży ponad 5 lat temu, ale nie wcześniej niż 7 lat temu. Apple zapewnia jeszcze serwis i części do starych urządzeń przez okres do 7 lat lub zgodnie z wymogami prawa, ale naprawy zależą od dostępności części.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx