poniedziałek, 17 czerwca

W zeszłym tygodniu pojawiła się informacja o rejestracji sześciu nowych modeli iPada wykrytych w bazie danych Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej, a teraz pojawiły się oznaki nowych iPadów i iPoda touch 7 generacji w iOS 12.2.

Deweloper Steven Troughton-Smith odkrył odniesienia do czterech nowych modeli iPada, od iPada 11,1 do iPada 11,4, z których dwa są WiFi, a dwa są komórkowe. Te numery modeli nie odpowiadają żadnym znanym modelom iPada.

Troughton-Smith spekuluje, że numery modeli iPadów mogą być nowymi urządzeniami iPad mini, co byłoby zgodne z plotkami sugerującymi, że prace nad nowym iPadem mini 5 są w trakcie. Według Troughtona-Smitha, żaden z iPadów nie ma Face ID, czego mogliśmy się spodziewać, ponieważ nowy iPad mini może być pozycjonowany jako niedrogie urządzenie z niższej półki.

Jest też odniesienie do „iPoda 9,1”, które nie pasuje do żadnego znanego iPoda touch, co sugeruje, że jest to model nowej generacji. Obecny odtwarzacz iPod touch szóstej generacji ma oznaczenie „iPod 7,1”. IPod wymieniony w systemie iOS 12.2 nie ma Face ID ani Touch ID, co jest zgodne z bieżącym iPodem touch.

Wcześniejsze plotki sugerowały, że Apple pracuje nad odtwarzaczem iPod touch 7 generacji, iPadem mini 5 i nową wersją taniego iPada o przekątnej 9,7 cala, który w następnej iteracji może zostać zaktualizowany do 10 cali.

Po raz pierwszy usłyszeliśmy o pracach Apple na odświeżonym iPadem mini pod koniec 2018 roku, a od tego momentu jest ich coraz więcej. Plotki sugerują, że nowy iPad mini piątej generacji zostanie wydany w pierwszej połowie 2019 roku, a wraz z pojawieniem się odniesień w iOS 12.2 i eurazjatyckiej bazie danych (gdzie Apple jest zobowiązany do rejestracji wszystkich nowych urządzeń), prognozy brzmią coraz bardziej precyzyjnie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx