piątek, 24 marca

Apple udostępnił nowy, eksperymentalny film „Shot on iPhone XR”, który zawiera materiał nagrany za pomocą 32 urządzeń iPhone XR zamontowanych na obracającym się statywie.

Wideo przedstawia różne materiały, w tym ogień, kolorową wodę, suche bąbelki lodu i barwny śluz, w obracającym się urządzeniu, które zapewnia widok 360 stopni.

Filmowi towarzyszy spojrzenie zza kulis, obrazujące w jaki sposób został on stworzony, wraz z demonstracją statywu, który Apple skonstruował z użyciem 32 modeli iPhone’a XR.

Wideo, oprócz używania niestandardowej kamery iPhone XR z wieloma urządzeniami, wykorzystuje również specyficzne techniki kamer iPhone’a, takie jak tryb slo-mo, który umożliwia nagrywanie wideo w zwolnionym tempie z szybkością 240 klatek na sekundę.

Jest to drugi eksperymentalny film, który Apple wyprodukował z wykorzystaniem najnowszych iPhone’ów. Już we wrześniu, wraz z wydaniem nowych iPhone’ów, Apple udostępnił eksperymentalny film wykonany iPhon’em XS, wykorzystując materiały takie jak glina i atrament do zaprezentowania trybu slo-mo, 4K i pętli czasu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx