czwartek, 30 marca

Wersja beta systemu iOS 12.2 zawiera ukryty ekran konfiguracji, który potwierdza pracę Apple nad nową wersją słuchawek AirPods z funkcją „Hej Siri”.

Nowy ekran konfiguracji, który został odkryty przez 9to5Mac, wskazuje, że użytkownicy AirPods będą mogli aktywować Siri za pomocą polecenia „Hey Siri”. Aktualnie dostępne urządzenia AirPods nie obsługują funkcji „Hej Siri”, a plotki sugerują, że Apple pracuje nad wersją drugiej generacji.

Wraz z drugą generacją AirPods, użytkownik zostanie poproszony o skonfigurowanie funkcji „Hej Siri” podczas parowania urządzeń AirPod do urządzenia z systemem iOS po raz pierwszy. Po aktywowaniu funkcji „Hej Siri” użytkownicy AirPods będą mogli zadawać pytania Siri bez konieczności dotykania słuchawek.

Wieści o AirPodach drugiej generacji krążą od pewnego czasu, a funkcjonalność „Hej Siri” była oczekiwaną cechą. Sam Apple pokazał możliwości „Hey Siri” w AirPods podczas wprowadzenia do swojej wrześniowej konferencji z w związku z wprowadzeniem nowych iPhone’ów.

https://www.youtube.com/watch?v=JHi-WGFGWek

Dodanie menu konfiguracji „Hey Siri” w iOS 12.2 może sugerować, że zbliżamy się do wydania drugiej generacji AirPods.

Spodziewamy się również, że AirPods drugiej generacji będą wyposażone w bezprzewodowe etui do ładowania, które będzie używane z AirPower, a opóźnienie AirPowera prawdopodobnie doprowadziło do opóźnienia nowych urządzeń AirPod. Nie jest jasne, czy Apple planuje wydać aktualizację AirPods bez AirPower, ale w ostatnich tygodniach usłyszeliśmy pogłoski sugerujące, że AirPower jest w końcu produkowany, co oznacza, że możemy zobaczyć wydanie w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Ostatnie plotki o AirPods od DigiTimes zasugerowały, że Apple wprowadzi nową generację AirPods z nowymi funkcjami „monitorowania stanu zdrowia” w pierwszej połowie 2019 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx