środa, 19 czerwca

Według Jona Prossera, który historycznie podzielił się wieloma trafnymi przewidywaniami związanymi z planami Apple poinformował dziś, że firma planuje podobno opublikowanie komunikatu prasowego w ten wtorek, aby ogłosić nowe modele iPada i zegarka Apple Watch.

Prosser wyjaśnia, że Apple ma zaplanowaną informację prasową na wtorek, 8 września o 9:00 EST (15.00 czasu polskiego), ale zauważa, że nie jest ona „pewna”.

<center

Prosser wcześniej powiedział, że nowe modele Apple Watch i iPada pojawią się w komunikacie prasowym w tygodniu od 7 września. Ten rzekomy wtorkowy komunikat prasowy wydaje się dotyczyć tych produktów.

Chociaż nowe modele Apple Watch byłyby prawdopodobnie oczekiwaną serią 6, Prosser nie określił, którego iPada możemy się spodziewać. W ostatnich miesiącach doszło do pewnej zbieżności dotyczącej przecieków dotyczących taniego iPada i iPada Air 4. Zasugerowano również, że w tym miesiącu mogą się pojawić zaktualizowane modele iPada Pro, więc trudno jest dokładnie określić, jakiego modelu iPada możemy oczekiwać.

Wydaje się, że wydanie nowych produktów Apple jest nieuchronne. Pod koniec ubiegłego miesiąca firma Apple zarejestrowała osiem zegarków Apple Watch i siedem iPadów w Euroazjatyckiej Komisji Gospodarczej, a na jaw wyszły również różne przecieki, takie jak rzekoma instrukcja obsługi i schematy projektowe. Podobne zgłoszenia wielokrotnie poprzedzały wprowadzanie na rynek nowych produktów Apple, w tym wielu modeli iPada, iPada Pro, iPhone’a, Maca, Apple Watcha i AirPods.

Dokumenty z Euroazjatyckiej bazy danych skutecznie potwierdzają, że nowe Apple Watch i co najmniej dwa różne modele iPada pojawią się już wkrótce, więc twierdzenie Prossera, że we wtorek w komunikacie prasowym pojawią się zapowiedzi tych produktów nie jest bezpodstawne.

[Aktualizacja]: Mark Gurman z Bloomberg uważa, że wtorkowe ogłoszenie może dotyczyć tylko nadchodzącej konferencji związanej z prezentacją iPhone’a 12, a nie jakichkolwiek nowych wersji produktów:

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx