środa, 17 kwietnia

Według raportu Nikkei Asia produkcja nadchodzącego Apple Watch Series 7 została opóźniona z powodu jego zmienionego wyglądu o „skomplikowanej konstrukcji”.

Według raportu, dostawcy Apple rozpoczęli w zeszłym tygodniu początkową produkcję zegarka, podczas której pracownicy „spotkali się z krytycznymi wyzwaniami w osiągnięciu satysfakcjonującej wydajności produkcyjnej”.

W wyniku złożoności projektu, który podobno ma mieć płaskie krawędzie i większy wyświetlacz, dostawcy Apple „tymczasowo wstrzymali” produkcję nowego zegarka, ponieważ inżynierowie próbują „dalszej certyfikacji projektu przed wejściem do masowej produkcji ”.

Według Nikkei Asia Apple Watch Series 7 będzie wyposażony w funkcje pomiaru ciśnienia krwi, co jest głównym czynnikiem wstrzymania produkcji. Hardware umożliwiający pomiary ciśnienia krwi musi „spełniać wymagania dotyczące wodoodporności, co jeszcze bardziej zwiększa wyzwania inżynieryjne i produkcyjne”.

Oczekuje się, że Apple zorganizuje całkowicie cyfrową konferencję w połowie przyszłego miesiąca, podczas której firma ogłosi iPhone 13 i Apple Watch Series 7. Jednak dzisiejszy raport, powołujący się na źródła mówi, że plany te mogą zostać zmienione z powodu kwestii produkcyjnych. Chociaż produkcja zegarka może mieć problemy, może to skutkować jedynie opóźnieniem w wejściu urządzenia do sprzedaży, a nie opóźnieniem w jego ogłoszeniu.

Bloomberg potwierdził, że słyszał podobne informacje o możliwym opóźnieniu premiery Apple Watch Serii 7.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx