sobota, 20 kwietnia

Podrabiane etui na całą linię iPhone’a 14, mające naśladować oficjalne akcesoria Apple, są już dostępne w Chinach.

Etui, udostępnione na Twitterze przez Majin Bu, wyglądają jak oficjalne silikonowe etui Apple dla wszystkich czterech oczekiwanych modeli iPhone’a 14, w tym 6,1-calowego iPhone’a 14 i iPhone’a 14 Pro oraz 6,7-calowego iPhone’a 14 Max i ‌iPhone’a 14 Pro‌ Max. Oryginalne silikonowe etui Apple są wyposażone w MagSafe i nie są już sprzedawane w przezroczystej plastikowej obudowie, ale przecież nie każdy zwraca uwagę na takie szczegóły więc może przekonać niektórych klientów.

Choć do oficjalnej premiery iPhone’ów 14 pozostało jeszcze około dwóch miesięcy to mnożenie się podróbek etui pochodzących z Chin wskazuje, że producenci akcesoriów są niemal pewni dokładnego wyglądu tegorocznych urządzeń. Dokładne formy produkcyjne często trafiają do łańcucha dostaw na długo przed wprowadzeniem na rynek nowego iPhone’a, umożliwiając firmom pracę nad akcesoriami, które będą prawidłowo pasować do nowych iPhone’ów po ich wprowadzeniu na rynek.

Jak wcześniej informowaliśmy dostawcy już przygotowują się do zwiększenia produkcji przed wrześniową premierą nowych modeli iPhone’a, a sam Apple spodziewa się, że iPhone 14 będzie sprzedawać się lepiej niż iPhone 13.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx