środa, 19 czerwca

Jak donosi Sina Finance, w obliczu utrzymującej się wciąż dobrej sprzedaży modeli iPhone 13, tegoroczne modele iPhone 14 będą sprzedawać się jeszcze lepiej.

Raport twierdzi, że Apple rozpoczął próbną produkcję linii iPhone 14 i planuje rozpocząć masową produkcję w sierpniu przed premierą we wrześniu. Mówi się, że Apple poinformował dostawców, że początkowa sprzedaż iPhone’a 14 będzie wyższa niż sprzedaż iPhone’a 13.

Sprzedaż iPhone’a zwykle spada w okresie lipiec-sierpień, ponieważ klienci oczekują już na wprowadzenie nowych modeli we wrześniu, ale sprzedaż iPhone’a 13 była podobno o jedną trzecią wyższa w lipcu niż w tym samym czasie w zeszłym roku, co sugeruje, że popyt na telefon jest utrzymany. Powodów tego może być kilka, ale na pewno jednym z ważniejszych są plotki o tym, że tegoroczne modele będą droższe. To mogło zniechęcić wielu użytkowników od oczekiwania na model nowszy jeśli nie chcą za niego zapłacić około 500 złotych więcej jak twierdzą plotki.

Tymczasem ETNews donosi, że Samsung spodziewa się sprzedać aż 80 milionów wyświetlaczy dla iPhone’a 14, iPhone’a 14 Max, iPhone’a 14 Pro i iPhone’a 14 Pro Max w trzecim kwartale tego roku. W 2021 roku wszystkie cztery modele iPhone 13 były ogłoszone 14 września, do przedsprzedaży trafiły od 17 września, a do finalnej sprzedaży weszły 24 września. W tym roku przewiduje się podobne ramy czasowe.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx