środa, 21 lutego

Według raportu internetowego pochodzącego z Chin, zestaw Apple Vision Pro zostanie wprowadzony na rynek w ostatnim tygodniu stycznia.

Informacje pochodzą z Wall Street Insights, chińskiego serwisu informacyjnego dla inwestorów, który nie ma zbyt wielu doświadczeń związanych z informacjami związanymi z Apple. Witryna twierdzi, że uzyskała ekskluzywne informacje sugerujące, że Vision Pro zostanie wypuszczony na rynek w sobotę, 27 stycznia w Stanach Zjednoczonych. Chociaż w raporcie wyraźnie wskazano, że premiera ma nastąpić w dniu, który w Stanach Zjednoczonych przypada w sobotę, istnieje prawdopodobieństwo, że witryna faktycznie odnosi się do 27 stycznia w Chinach, co przekłada się na piątek, 26 stycznia w Stanach Zjednoczonych – co jest znacznie bardziej prawdopodobną datą premiery Vision Pro.

Apple rzadko wypuszczał na rynek swoje produkty w soboty, więc wydaje się bardzo mało prawdopodobne, aby zestaw Vision Pro był pierwszym. Firma prawdopodobnie woli wprowadzać produkty na rynek w dni powszednie, zgodnie z normalnymi godzinami pracy, zapewniając maksymalny zasięg w mediach i reakcję giełdy. Piątek, 26 stycznia byłby znacznie trafniejszą datą, ponieważ Apple dość regularnie wybiera piątki na premierę swoich nowych urządzeń.

Apple na swojej stronie internetowej informuje, że zestaw Vision Pro zostanie wprowadzony na rynek „na początku” tego roku i nie ogłosił jeszcze żadnych konkretnych ram czasowych składania zamówień w przedsprzedaży ani premiery produktu. Często trafny analityk Apple, Ming-Chi Kuo, powiedział niedawno, że spodziewa się, że Vision Pro trafi na półki sklepowe pod koniec stycznia lub na początku lutego, co skutecznie pokrywa się z najnowszym raportem z Chin. Z drugiej strony Mark Gurman z Bloomberga jest bardziej stanowczy, twierdząc, że Apple planuje detaliczną premierę urządzenia na marzec.

Należy pamiętać, że urządzenie początkowo trafi tylko na rynek amerykański. Premiera Vision Pro w kolejnych krajach ma nastąpić jeszcze w tym roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx