środa, 22 maja

Według Marka Gurmana z Bloomberga Apple nie osiągnie swojego założonego celu, jakim było wypuszczenie Apple Vision Pro w styczniu 2024 roku. Wszystko wskazuje na to, że zestaw AR/VR trafi do konsumentów nie wcześniej jak w marcu przyszłego roku.

W swoim newsletterze Power On Gurman informuje, że Apple „wciąż musi dopracować swoje plany dystrybucyjne i przeprowadzić dalsze testy”. Apple zazwyczaj organizuje wiosenną konferencję w marcu i firma prawdopodobnie wykorzysta ją do promowania zestawu i podglądu dodatkowych aplikacji.

Według doniesień „Apple Vision Pro” ma tak złożoną konstrukcję, że Apple był zmuszony dokonać „drastycznych cięć” w swoich prognozach produkcyjnych ze względu na trudności w produkcji. Oczekuje się, że Apple wyprodukuje mniej niż 400 000 egzemplarzy w 2024 roku, a zestaw będzie początkowo dostępny wyłącznie w USA, a pod koniec przyszłego roku trafi na większą liczbę rynków, w tym do Kanady i Wielkiej Brytanii.

Wybrani pracownicy sklepów detalicznych Apple w Stanach Zjednoczonych zostali wysłani do siedziby Apple w Cupertino w celu odbycia szkolenia z Vision Pro. Pracownicy wybrani do szkolenia będą odpowiedzialni za szkolenie pozostałych członków zespołu w swoich sklepach.

Kiedy Vision Pro zostanie wprowadzony na rynek, flagowe sklepy będą posiadały wydzielone obszary do obsługi Vision Pro, podczas gdy w innych sklepach klienci będą mogli wypróbować jedno lub dwa urządzenia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx