piątek, 12 kwietnia

Apple planuje wypuszczenie nowej generacji „iPhone’a SE” w postaci taniego iPhone’a 4,7 cala tej wiosny, twierdzą źródła w Azji.

Nikkei informuje, że nowy model będzie pierwszym niedrogim smartfonem Apple od premiery popularnego iPhone’a SE w 2016 roku. Choć nie zdecydowano o nazwie i cenie nowego modelu, „uważa się go za najnowszą generację iPhone’a SE ”wynika ze źródeł artykułu.

Pogłoski o nowym, niedrogim 4,7-calowym iPhonie wzorowanym na iPhonie 8 pojawiły się po raz pierwszy w kwietniu za pośrednictwem Daily Daily News. Źródła EDN twierdziły również, że urządzenie pojawi się na początku 2020 roku i będzie posiadać wyświetlacz LCD. Ponadto twierdzili, że będzie miał nową konstrukcję PCB, w której zmieści się procesor A13 firmy Apple, tylny aparat z jednym obiektywem i 128 GB podstawowej pamięci.

Nie jest jasne, czy prawdopodobny 4,7-calowy iPhone odziedziczy wyświetlacz z wycięciem i funkcję Face ID flagowych smartfonów Apple, ale odniesienia Nikkei do iPhone’a 8 w 2017 roku sugerują, że mógłby on zachować tradycyjny ekran graniczny i przycisk Home wyposażony w Touch ID tego urządzenia, aby utrzymać niższy koszt.

Urządzenia iPhone XS, XS Max i XR firmy Apple dominują w marketingu, ale firma nadal oferuje iPhone’a 8 i iPhone’a 8 Plus jako tańsze opcje w porównaniu z jeszcze tańszą serią iPhone’ów 7.

Apple może zakończyć sprzedaż iPhone’a 7, gdy jego nowe flagowe modele zostaną wprowadzone na rynek w tym miesiącu, co pozostawi miejsce w ofercie na nowe urządzenie, które zwiększy jego udział w rynku smartfonów średniej klasy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx