czwartek, 30 marca

Już tylko sześć dni dzieli nas od corocznej wrześniowej konferencji Apple w Steve Jobs Theatre, podczas której firma ma zaprezentować nowe modele iPhone’a i Apple Watch. Dziś pojawiły się nowe wskazówki dotyczące innego urządzenia, które również możemy wtedy zobaczyć a dokładnie nowego Apple TV i prawdopodobnie więcej.

Dzisiaj konto na Twitterze @never_released aka Longhorn, które ma historię udostępniania nazw kodowych i informacji o nadchodzącym sprzęcie Apple, twierdziło, że nadchodzi odświeżone Apple TV. Nie podano ramy czasowej, ale tweet mówi, że nowy model ma identyfikator Apple TV11,1 i kryptonim J305.

MacRumors potwierdził, że zarówno identyfikator modelu AppleTV11,1, jak i nazwa kodowa J305 pojawiają się w ciągach i plikach list w wewnętrznej kompilacji iOS 13, co nie gwarantuje oczywiście natychmiastowej premiery.

W Tweecie czytamy dodatkowo, że nowy Apple TV będzie zasilany szybszym układem A12, co z pewnością wykorzysta nadchodząca usługa Apple Arcade.

Pomijając plotki, uzasadnione byłoby wprowadzenie nowego Apple TV w przyszłym tygodniu, ponieważ urządzenie byłoby wtedy aktualizowane co dwa lata przez ostatnie trzy generacje: odświeżony Apple TV trzeciej generacji wszedł w marcu 2013 roku, Apple TV czwartej generacji we wrześniu 2015 roku, a Apple TV 4K we wrześniu 2017 roku.

Jeśli chodzi o inne potencjalne premiery, dziś konto na Twitterze CoinX drażniło obserwujących tweetem „jeszcze jedna rzecz”, kultowym zwrotem używanym przez zmarłego Steve’a Jobsa podczas prezentacji ostatniego produktu lub niespodzianki na wydarzeniach Apple.

CoinX dokładnie poinformował o kilku szczegółach na temat nadchodzących produktów Apple, w tym nazwy iPhone’a XS, iPhone’a XS Max i iPhone’a XR, usunięcie gniazda słuchawkowego w modelach iPada Pro 2018 i wiele więcej. CoinX jest także źródłem plotek o nazwie „Pro” dla tegorocznych iPhone’ów.

Czym może być „jeszcze jedna rzecz”? Możliwości obejmują plotkowanego konkurenta Apple’a w postaci lokalizatora podobnego do Tile, a może po prostu wczesny podgląd na tak zwane okulary Apple Glass. Wkrótce się dowiemy.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx