sobota, 24 lutego

Apple potwierdził w grudniu, że spowalnia starsze urządzenia iPhone, ponieważ ich baterie się starzeją i nie są w stanie obsłużyć ich pełnego obciążenia. Firma oferuje obecnie użytkownikom zniżkę na wymianę baterii, dając użytkownikom możliwość przywrócenia pełnej mocy.

Nowe wideo udostępnione dzisiaj oferuje świetny obraz tego, jak zauważalna jest różnica w wydajności między iPhone’em 6s z ograniczoną wydajnością, a modelem z zupełnie nową baterią wymienioną przez Apple.

Filmik udostępniony przez Bennett Sorbo, prezentuje iPhone’a 6s przed i po wymianie baterii. Sorbo mówi, że jego urządzenie zostało pierwotnie zakupione dwa lata temu i było spowalniane przed wymianą baterii.

To, co jest istotne w tym filmie to fakt, że nie pokazuje dwóch różnych urządzeń, ale to samo urządzenie przed i po procesie wymiany. Jeśli chodzi o sam proces wymiany baterii, Sorbo mówi, że czekał na nią około miesiąca, co choć jest czasem bardzo długim, to wartym przeczekania biorąc pod uwagę obłożenie serwisów Apple prośbami o wymianę baterii.

W całym filmie Sorbo przechodzi przez szereg różnych zadań, od otwierania aplikacji po przeglądanie w Safari. Różnica w wydajności jest dość widoczna, nawet w przypadku podstawowych zadań, takich jak ładowanie strony głównej. Dławienie jest najbardziej zauważalne podczas ładowania intensywnych zadań graficznych i informacyjnych.

Co sądzicie o tym filmie? Przekonał Was do wymiany baterii?

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx