wtorek, 27 lutego

Apple udostępnił publicznym beta testerom czwartą wersję beta nadchodzącej aktualizacji iOS 11.3, dwa tygodnie po wypuszczeniu trzeciej wersji beta i dwa tygodnie po wydaniu iOS 11.2.6, który rozwiązał problem powodujący zawieszanie się iPhonów i iPadów po otrzymaniu znaczków indyjskiego języka telugu.

Zarejestrowani beta testerzy mogą pobrać nową wersję beta iOS 11.3 z poziomu uaktualnień systemu bezpośrednio na urządzeniu iOS mając zainstalowany odpowiedni profil konfiguracji.

iOS 11.3 to ważna aktualizacja, która wprowadza długą listę nowych funkcji, takich jak Wiadomości w iCloud, oszczędzając miejsce i synchronizując wiadomości na różnych urządzeniach, oraz ARKit 1.5, nową wersję ARKit, która może dokładniej mapować nieregularnie ukształtowane powierzchnie, rozpoznawać obrazy i umieszczać przedmioty na pionowych powierzchniach, takich jak ściany.

Istnieją cztery nowe Animoji na iPhone X (smok, niedźwiedź, czaszka i lew), a w aplikacji Zdrowie dostępna jest nowa funkcja Health Records, która gromadzi wszystkie twoje dane medyczne w jednym, łatwo dostępnym miejscu.

Od wersji 11.3 beta 2 aktualizacja zawiera nową funkcję „Kondycja Baterii”, która ma zapewniać użytkownikom iOS więcej informacji o bateriach. Kondycja Baterii oferuje szczegółowe informacje na temat maksymalnej pojemności baterii i maksymalnej jej wydajności, a dla urządzeń ze zużytymi bateriami dostarcza informacji o tym, czy i kiedy spowolniono urządzenie za pomocą funkcji zarządzania wydajnością. Zapewnia również klientom, którzy mają urządzenie ze zużytą baterią możliwość całkowitego wyłączenia zarządzania wydajnością.

iOS 11.3 zostanie udostępniony publicznie na wiosnę. Wiosna rozpoczyna się 20 marca, więc aktualizacja będzie testowana przez co najmniej kilka kolejnych tygodni.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx