piątek, 12 lipca

OpenAI ogłosiło dziś wypuszczenie oficjalnej aplikacji ChatGPT na iPhone’a i iPada. ChatGPT OpenAI jest dostępny w Internecie i został udostępniony na iOS za pośrednictwem wielu aplikacji innych firm, z których wiele jest niestety tylko próbą wyciągania pieniędzy na subskrypcję. Ta legalna i oficjalna wersja zapewni użytkownikom bezpieczny sposób korzystania z ChatGPT w podróży.

ChatGPT to chatbot oparty na sztucznej inteligencji, który wykorzystuje generatywną sztuczną inteligencję do odpowiadania na pytania i udzielania porad na wszystkie tematy. OpenAI twierdzi, że ChatGPT może pomóc we wszystkich następujących kwestiach:

  • Natychmiastowe odpowiedzi: uzyskaj dokładne informacje bez przeglądania reklam lub wielu wyników.
  • Dostosowane porady: szukaj wskazówek dotyczących gotowania, planowania podróży lub tworzenia przemyślanych wiadomości.
  • Kreatywna inspiracja: generuj pomysły na prezenty, szkicuj prezentacje lub napisz idealny wiersz.
  • Profesjonalny wkład: zwiększ produktywność dzięki opiniom na temat pomysłów, podsumowaniu notatek i pomocy technicznej w tematach.
  • Możliwości nauki: odkrywaj nowe języki, współczesną historię i więcej we własnym tempie.

Historia zapytań jest synchronizowana na różnych urządzeniach, dzięki czemu można zobaczyć swoje interakcje z ChatemGPT zarówno w Internecie, jak i na urządzeniach z iOS, a aplikacja integruje nawet system rozpoznawania mowy Whisper.

W tej chwili ChatGPT na iOS jest ograniczony tylko do Stanów Zjednoczonych, ale OpenAI planuje wprowadzić go do innych krajów w nadchodzących tygodniach. Firma twierdzi, że w aplikacji będą pojawiać się ciągłe ulepszenia funkcji i bezpieczeństwa w oparciu o opinie użytkowników.

Aplikacja ChatGPT jest bezpłatna, z możliwością subskrypcji wersji ChatGPT Plus. Wersja Plus zapewnia dostępność do wyników nawet przy dużym obłożeniu serwerów, krótszy czas reakcji i priorytetowy dostęp do nowych funkcji, takich jak GPT-4, bardziej zaawansowana wersja ChatGPT.

[AKTUALIZACJA]: Od dziś aplikacja dostępna jest również w polskim App Store

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx