sobota, 1 kwietnia

Mark Gurman i Debby Wu z Bloomberga w zeszłym roku informowali, że Apple testował nowego iPada Pro ze szklanym tyłem do bezprzewodowego ładowania. W ostatnim wydaniu swojego biuletynu Gurman powiedział, że spodziewa się, że nowy iPad Pro zostanie wydany jeszcze w tym roku.

Chociaż nowy iPad Pro ma duże szanse na bezprzewodowe ładowanie, to Filipe Espósito z 9to5Mac poinformował, że Apple może ostatecznie porzucić po testach konstrukcję całkowicie szklanego tyłu z powodu obaw o pękanie. Powołując się na źródła zaznajomione z planami projektowymi Apple, raport twierdzi, że Apple opracował prototypy iPada Pro z większym logo Apple wykonanym ze szkła, które nadal pozwalałoby na bezprzewodowe ładowanie.

Mówi się, że jeden z prototypów ma MagSafe z silniejszymi magnesami niż w iPhonie, aby zapobiec przypadkowym uszkodzeniom, a także obsługuje szybsze ładowanie bezprzewodowe w porównaniu z MagSafe na iPhonie.

Biorąc pod uwagę, że Apple tworzy wewnętrzne prototypy kilku produktów, nie ma gwarancji, że iPad Pro ze szklanym logo Apple kiedykolwiek zostanie wydany, ale plotki wydają się potwierdzać, że następny iPad Pro będzie miał jakąś nową konstrukcję umożliwiającą bezprzewodowe ładowanie. Bardziej konkretna data wydania urządzenia poza ramy czasowe 2022 pozostaje niejasna.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx