poniedziałek, 22 kwietnia

W najnowszym wydaniu biuletynu Power On Mark Gurman z Bloomberga podzielił się swoimi oczekiwaniami dotyczącymi przyszłych produktów Apple.

Gurman wciąż spodziewa się, że nowe MacBooki Pro i AirPods zostaną ogłoszone jeszcze w tym 2021 roku, ale nie przewiduje żadnych innych przełomowych premier przynajmniej aż do przyszłego roku. Patrząc w przyszłość do 2022 roku Gurman uważa, że Apple planuje zadebiutować kilkoma produktami w tym nowymi AirPods Pro, przeprojektowanym iPadem Pro, odświeżonym komputerem modułowym Mac Pro z procesorem Apple Silicon, przeprojektowanym MacBookiem Air z Apple Silicon, aż trzema nowymi modelami Apple Watch i więcej.

Gurman i Debby Wu z Bloomberga informowali wcześniej, że nowe AirPods Pro będą wyposażone w nowe czujniki ruchu do śledzenia kondycji i powiedzieli, że Apple przetestował również ich mniejszą konstrukcję, która eliminuje wystające trzonki. Jeśli chodzi o przeprojektowanego iPada Pro, Gurman i Wu powiedzieli, że Apple testuje nowy szklany tył z obsługą dwukierunkowego ładowania i możliwością ładowania AirPods poprzez umieszczenie ich z tyłu iPada Pro.

2022 może być również rokiem, w którym Apple zaprezentuje swój zestaw, który łączy w sobie rozszerzoną rzeczywistość i wirtualną rzeczywistość. Gurman dodał również, że na „prawdziwe okulary AR” firmy Apple będziemy musieli poczekać jeszcze od dwóch do czterech lat.

Gurman upiera się, że Apple pracuje nad funkcjonalnością satelitarną dla przyszłych iPhone’ów, która pozwoliłaby użytkownikom wysyłać wiadomości tekstowe i składać raporty alarmowe w obszarach bez usług komórkowych, zauważając, że funkcje „po prostu nie są jeszcze gotowe”. Funkcja ta przez chwile pojawiła się w plotkach jako możliwy dodatek do iPhone’a 13, ale tak się nie stało.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx