sobota, 25 maja

Powszechnie mówi się, że Apple ogłosi we wrześniu cztery nowe modele iPhone’a 14, a analityk Jeff Pu z wyprzedzeniem przedstawił swoje oczekiwania dotyczące tych urządzeń.

W notatce badawczej z Haitong International Securities, Pu twierdzi, że wszystkie modele iPhone’a 14 będą wyposażone w wyświetlacze ProMotion, co byłoby zmianą w porównaniu do modeli iPhone 13 gdzie tylko modele Pro posiadają tą opcję. ProMotion umożliwia zmienną częstotliwość odświeżania do 120 Hz, co zapewnia płynniejsze wyświetlanie treści podczas oglądania wideo, grania lub przeglądania internetu.

Wcześniej Pu powiedział, że modele iPhone 14 Pro będą wyposażone w zwiększoną ilość 8 GB pamięci RAM, ale w oparciu o „sprawdzenie łańcucha dostaw”, teraz oczekuje, że wszystkie cztery modele iPhone’a 14 będą wyposażone w 6 GB pamięci RAM ze względu na koszty.

6 GB pamięci RAM również oznaczałby wzrost ale tylko w stosunku do standardowych modeli ponieważ obecne modele 13 Pro posiadają właśnie 6 GB pamięci RAM.

Zgodnie z opinią analityka Ming-Chi Kuo i tajwańskiej firmy badawczej TrendForce, Pu oczekuje, że modele iPhone’a 14 Pro będą wyposażone w ulepszony 48-megapikselowy aparat główny. Uważa on również, że modele iPhone’a 14 Pro będą zaczynać się od pojemności 256 GB pamięci wewnętrznej zamiast 128 GB. Rzecz, która może budzić wątpliwości to stwierdzenie, że standardowe modele iPhone 14 będą nadal miały 64 GB pamięci.

Pu ma mniej ugruntowaną historię związaną z plotkami o Apple w porównaniu z niektórymi bardziej znanymi analitykami, takimi jak Kuo. Trzeba zatem te jego doniesienia potraktować z pewną rezerwą.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx