poniedziałek, 27 maja

W raporcie poruszającym kilka tematów japońska strona Mac Otakara informuje, że powszechnie zapowiadany lokalizator Apple „AirTags” do śledzenia urządzeń będzie „całkowicie wodoodporny” i będzie wykorzystywać podobne magnetyczne ładowanie jak Apple Watch.

Od zeszłego lata znaleziono wiele odniesień do „AirTags” w kompilacjach iOS 13. Wygląda na to, że narzędzie do śledzenia przedmiotów pojawi się w aplikacji Lokalizator i umożliwi użytkownikom zlokalizowanie zgubionych przedmiotów. Dzięki wsparciu ultra szerokopasmowemu w iPhone’ach 11 i rzeczywistości rozszerzonej wygląda na to, że „AirTags” może zaoferować wysoką precyzję i skierować użytkownika bezpośrednio do przedmiotu, nawet wskazując go w pokoju.

Nie jesteśmy pewni, kiedy możemy się spodziewać wprowadzenia „AirTags”, ale wygląda na to, że może to jeszcze nie nastąpić. Jak zauważył analityk Ming-Chi Kuo w zeszłym tygodniu, jego produkcja nie powinna wzrosnąć do drugiego lub trzeciego kwartału, a raport Maca Otakary zapowiada ogłoszenie jesienią tego roku, które prawdopodobnie pojawi się wraz z nowymi iPhone’ami we wrześniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
4 lat temu

[…] zeszłym roku odkryto dowód na AirTags w kodzie iOS 13. Tagi zostaną ściśle zintegrowane z nową aplikacją Lokalizator, która otrzyma […]

trackback
3 lat temu

[…] chodzi o „AirTags”, to kod lokalizatorów śledzących Bluetooth podobnych do Tile został zauważony w aktualizacjach iOS już w wersji beta iOS 13, więc prace nad nimi trwają już od dłuższego czasu. Nigdy nie było […]

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx