poniedziałek, 27 maja

Apple zapowiedział dzisiaj trzy nowe funkcje, które pojawią się jesienią w AirPods Pro 2: Dźwięk adaptacyjny, Głośność spersonalizowana i Wykrywanie rozmów. Ponadto cała linia słuchawek AirPods zyska nowe i ulepszone funkcje ułatwiające korzystanie z połączeń i automatycznego przełączania.

Dźwięk adaptacyjny to nowy tryb słuchania, który dynamicznie łączy tryb kontaktu z aktywną redukcją hałasu, biorąc przy tym pod uwagę warunki panujące w otoczeniu użytkownika. Pozwala na zapewnienie możliwie najlepszej jakości dźwięku w danej chwili. Nowy tryb słuchania będzie płynnie regulować poziom redukcji hałasu adekwatnie do kolejnych miejsc i sytuacji, w których użytkownikom przyjdzie się znaleźć w ciągu dnia.

Głośność spersonalizowana wykorzystuje technologię uczenia maszynowego. Przy jej użyciu okresowo analizuje warunki środowiskowe i preferencje dotyczące dźwięku, a następnie automatycznie dostraja odtwarzanie multimediów.

Ostatnia nowością ma być tryb wykrywania rozmów, który zmniejszy głośność i uwydatni dobiegające z przodu głosy przy jednoczesnym wyciszeniu hałasów z otoczenia.

Dla wszystkich modeli słuchawek AirPods Apple ułatwi przełączanie się między urządzeniami. Czas nawiązywania połączenia między urządzeniami Apple znacznie się skróci, a samo połączenie będzie bardziej stabilne.

Ponadto w AirPods 3, AirPods Pro i AirPods Max pojawi się nowa funkcja wyciszania i wyłączania wyciszenia, która umożliwia szybkie wyciszenie/wyłączenie wyciszenia przez naciśnięcie trzonka lub cyfrowej korony w AirPods Max.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
huhih
11 miesięcy temu

może podgłaszanie i przyciszanie by zrobili? 🙂

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx