sobota, 13 sierpnia

Według Jona Prosserra z kanału Front Page Tech na YouTube’ie, następna generacja AirPods, które miały być ogłoszone podczas marcowej konferencji Apple są gotowe do wprowadzenia na rynek. Prosser uważa, że nowe „AirPods” mogłyby pojawić się na rynku w przyszłym miesiącu, chociaż Apple nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji.

W tej chwili nie jest jasne, jakie nowe funkcje będą miały AirPods nowej generacji. Jedną z możliwości jest to, że słuchawki będą miały tę samą konstrukcję douszną, co AirPods Pro bez aktywnej redukcji szumów.

W lutym tajwańska publikacja branżowa DigiTimes wspomniała mimochodem o nadchodzących słuchawkach „AirPods Pro Lite”, nie podając żadnych szczegółów na temat produktu, co prowadzi do zamieszania co do tego, czy będzie to trzecia generacja zwykłych AirPods, czy też nowy członek rodziny AirPods Pro.

Prosser uważa, że nowe AirPods mogą zadebiutować wraz z odświeżonym, 13-calowym MacBookiem Pro w przyszłym miesiącu. Niedawno twierdził również, że Apple zamierza podczas WWDC wypuścić nowe słuchawki nauszne wysokiej klasy, a we wrześniu i październiku wypuścić „AirPods‌ X” w stylu BeatsX.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx