środa, 19 stycznia

Anonimowe konto na Twitterze z dość dokładną historią związaną z produktami Apple udostępnia szczegółowe informacje o kilku produktach Apple, które podobno są w fazie rozwoju.

Do tej pory o niektórych produktach wspomnianych na koncie nie mówiło się głośno, w tym o nowym iPadzie Air z Touch ID wbudowanym w ekran, 12-calowym MacBooku opartym na procesorze ARM oraz kontrolerze gier Apple do 2021 roku.

12 marca konto twierdziło, że Apple opracowuje tak zwane słuchawki „AirPods X”, o czym wspomniał później Jon Prosser 7 kwietnia.

Potwierdzając istniejące pogłoski, konto twierdzi również, że Apple planuje wypuścić AirPods trzeciej generacji, odświeżyć 13-calowe modele MacBooka Pro i iMaca, niedrogiego iPada z układem A12 Bionic, mniejszy HomePod, nowy Apple TV, małą bezprzewodową podkładkę ładującą dla jednego urządzenia oraz cztery modele iPhone’a 12 z układem A14, obsługą 5G, mniejszym wycięciem ekranu, z częstotliwością odświeżania ProMotion do 120 Hz oraz nową opcją w kolorze granatowym.

W ostatnich tygodniach konto zauważyło, że niektóre produkty i komponenty zostały opóźnione, w tym nowe modele iMac i układ A14.

To samo konto na Twitterze dokładnie ujawniło kilka szczegółów na temat nowego iPhone’a SE przed innymi znanymi nam przeciekami, w tym, że urządzenie pojawi się w drugim tygodniu kwietnia i będzie miało trzy pojemności. Podobnie, konto dokładnie twierdziło, że nowe modele iPada Pro zostaną wprowadzone na rynek w trzecim tygodniu marca co się stało.

Konto miało kilka drobnych uchybień, w tym o dacie wydania aktualizacji iOS 13.4 na 25 marca. Finalnie, aktualizacja oprogramowania pojawiła się dzień wcześniej. Biorąc jednak pod uwagę dokładność konta do tej pory, niektóre z tych plotkowanych produktów Apple mogą być jak najbardziej realne.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x