piątek, 19 lipca

aplikacja Heathbook

Jayaprasad Mohanan stworzył interaktywną koncepcję prawdopodobnej aplikacji Healthbook w iOS 8, której demo możecie przetestować na Waszym iPhone’ie.

Mohanan jest grafikiem w firmie Sprim. Jego koncepcja Healthbook opiera się na wielu plotkach które mówią, że zostanie ona zaprezentowana podczas ​​WWDC 2014 wraz z odsłonięciem iOS 8. Nie jest pewne, że Apple zaprezentuje demo aplikacji podczas swojego wystąpienia, jednak jeśli to robi, to może ona wyglądać właśnie tak.

aplikacja Heathbook Apple

Healthbook przechowuje i śledzi wszystkie istotne parametry zdrowotne w jednym miejscu i pokazuje ważne informacje i powiadomienia na ekranie blokady telefonu, kiedy ich potrzebujesz. Aby uzyskać więcej z Healthbook konfigurujemy ją z iWatch, który śledzi istotne informacje na temat Twojego ciała.

Według plotek, aplikacja Healthbook będzie wyposażona w powiadomienia push i karty interfejsu podobne do tych z aplikacji Passbook.

Aby wypróbować demo wejdźcie na link https://www.jayaprasad.com/prototypes/healthbook/ z Waszego iPhone’a. Możecie również obejrzeć prezentację wideo poniżej, aby uzyskać więcej informacji na temat tej koncepcji.

[contentblock id=1 img=iframe.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx