piątek, 27 stycznia

W zeszłym miesiącu analityk Ming-Chi Kuo poinformował, że słuchawki Apple wejdą do masowej produkcji w połowie 2020 roku. Raport The Information potwierdza dziś, że dostawcy Goertek i Luxshare zmontują co najmniej część słuchawek w Wietnamie i rozpoczną ich wysyłkę do Apple w czerwcu lub lipcu.

Zgodnie z wcześniejszymi plotkami raport potwierdza, że słuchawki będą miały funkcję eliminacji szumów. Apple sprzedaje już nauszne Beats Studio3 z redukcją szumów, ale Jon Prosser niedawno stwierdził, że nowe słuchawki będą sprzedawane jako AirPods Studio.

Mark Gurman z Bloomberga wcześniej poinformował, że Apple przetestował co najmniej dwie wersje wkładek nausznych w tym „wersję premium z materiałów skóropodobnych” i „model fitnessowy wykorzystujący lżejsze, oddychające materiały z małymi perforacjami”, dodając że co najmniej jedna wersja może zawierać części wymieniane magnetycznie.

Prosser twierdzi, że AirPods Studio będą sprzedawane za równowartość 349 dolarów, a ich ogłoszenie spodziewane jest już na WWDC w przyszłym miesiącu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx