piątek, 2 grudnia

Jon Prosser, gospodarz youtubowego kanału Page Tech, podzielił się dziś kilkoma rzekomymi szczegółami na temat coraz częściej wspominanych okularów Apple do rozszerzonej rzeczywistości, w tym ich marketingową nazwą „Apple Glass”, ceną początkową 499 dolarów, opcją soczewek korekcyjnych i wieloma innymi.

  • Nazwa marketingowa produktu to „Apple Glass”
  • Okulary będą dostępne za 499 dolarów z opcją na soczewki korekcyjne za dodatkową opłatą
  • W obu szkłach pojawią się wyświetlacze, z którymi można będzie się komunikować za pomocą gestów
  • Okulary będą pracować ze sparowanym iPhone’em, podobnie jak zegarek Apple Watch
  • Wczesny prototyp obejmował LiDAR i ładowanie bezprzewodowe
  • Apple pierwotnie planował zaprezentować okulary jako niespodziankę „One More Thing” podczas jesiennej konferencji poświęconej iPhone’owi, ale ograniczenia dotyczące spotkań osobistych mogą przesunąć premierę na konferencję w marcu 2021 roku
  • Apple dąży do wypuszczenia ich pod koniec 2021 roku lub na początku 2022

Mówi się także, że Apple pracuje nad bardziej tradycyjnym zestawem AR/VR na wzór Oculus Quest Facebooka, a wcześniejsze raporty sugerowały, że zestaw zostanie wypuszczony przed okularami. Wcześniej w tym roku wyciek z iOS 14 ujawnił nową aplikację o nazwie kodowej „Gobi”, której Apple może używać do testowania rzeczywistości rozszerzonej.

Prosser twierdzi również, że tegoroczna konferencja związana z premierą iPhonów może odbyć się w październiku, a nie jak zwykle we wrześniu z powodu globalnego kryzysu zdrowotnego. Wielu analityków, w tym Ming-Chi Kuo i Jeff Pu, wskazało, że najwyższej klasy 6,7-calowy iPhone 12 Pro Max może nie być dostępny do zamówienia aż do października ze względu na zakłócenia łańcucha dostaw.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx