poniedziałek, 22 lipca

Producent zewnętrznych baterii Mophie wydał nowy zestaw nazwany Spectrum Collection, który w praktyce jest rozszerzeniem o 5 kolejnych kolorów flagowej baterii Juice Pack Helium dla iPhone’a 5. Aktualizacja jest najprawdopodobniej reakcją na wieść o kolorowym iPhone’ie 5C, który prawdopodobnie zostanie ogłoszony 10 września.

Pięć nowych kolorów to niebieski, fioletowy, różowy, zielony i czerwony, a wszystko to w matowym wykończeniu. Oprócz nowych kolorów Juice Pack Helium pozostaje tym samym urządzeniem i będzie sprzedawany jako równowartość 79,95 dolarów.

Juice Pack Helium nie tylko daje stylową powłokę ochronną dla iPhone’a, ale także daje dodatkowe 80% żywotności baterii. Testy w codziennym użytkowaniu wykazały, że daje to około 6-7 godzin dodatkowego czasu korzystania z urządzenia. Juice Pack Helium jest nadal dostępny w kolorze czarnym metalicznym i srebrnym metalicznym oraz oferuje 1 rok gwarancji.

Aktywne korzystanie ze smartphona staje się coraz większym wyzwaniem dla naszych baterii, a rozwiązania energetyczne, takie jak Mophie Juice Pack Helium stają się coraz bardziej popularne. Mając to na uwadze i posiadając tylko 2 kolory akcesoria stały się trochę nudne. Początkowy sens był taki, że obudowy były produkowane w dotychczasowych kolorach iPhone’a czyli czarne i srebrne. Nowa perspektywa kolorowych iPhone’ów 5C oznacza, że klienci będą mogli wybrać kolor Juice Pack, który dopasowują do swojego urządzenia, lub też w kontrastującym kolorze, który byłoby dla niektórych bardzo ciekawym zestawieniem.

Mophie  Juice Pack Helium, wraz z kolekcją Spectrum są już dostępne na mophie.com za 79,95 dolarów z wysyłką 1-2 dni.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx