sobota, 2 marca

Dwa nowe filmy opublikowane wczoraj dają szczegółowy wgląd w obudowę złotego/szampańskiego iPhone’a 5S i „grafitowego” 5S, który po raz pierwszy pojawił się na zdjęciach na początku tego tygodnia.

Choć praktycznie non-stop docierają nowe zdjęcia i filmy przedstawiające złotego iPhone’a 5S, to wideo z TLD oferuje dobry przegląd zarówno obudowy jak i strukturalnych różnic pomiędzy iPhone’em 5S i iPhone’em 5.

Jak już wcześniej zauważono, iPhone 5S ma przeniesione śruby dla płyty głównej i większy otwór dla lampy flash, aby pomieścić podwójną lampą błyskową LED. Umieszczając baterię iPhone’a 5 w obudowie iPhone’a 5S TLD zauważa, że ilość wolnego miejsca przeznaczonego dla płyty głównej została zmniejszona w celu zwiększenia dostępnego miejsca dla akumulatora.

Drugi film pochodzący od BestTechInfo oferuje widok rzekomej „grafitowej” wersji iPhone’a 5S w porównaniu do istniejącego czarnego i białego iPhone’a 5.

Przyglądając się mu szczegółowo widać, że grafitowy iPhone 5S jest znacznie jaśniejszy niż istniejący czarny iPhone 5, ale jak zauważa serwis 9to5Mac początkowe wersje czarnego iPhone’a 5 były również jaśniejsze. To sugeruje, że grafitowa wariacja iPhone’a 5S może być tylko wczesnym prototypem a nie nowym kolorem, który Apple planuje wprowadzić.

IPhone 5S zachowa te same gabaryty jak iPhone 5, ale będzie zawierać szereg aktualizacji, w tym wspomnianą lampę flash dual-LED, ulepszony procesor oraz czytnik linii papilarnych. Plotki mówią także o lepszym aparacie i nowych trybach robienia zdjęć.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx