sobota, 22 czerwca

Jeśli nie macie możliwości wybrać się do Londynu na tegoroczny iTunes Festival to nie macie się co martwić. Będziecie mogli już od jutra przez niemal cały miesiąc cieszyć się wydarzeniem w zaciszu swojego fotela. Przypominamy, że jutro rusza oficjalnie iTunes Festival 2013.

Po raz pierwszy w tym roku każdy Apple będzie transmitował na żywo każdy z odbywających się koncertów. Ostatnia aktualizacja oficjalnej aplikacji festiwalowej dodała streaming wideo dla iPhone’a, iPoda touch i iPada. Koncerty można będzie oglądać za pośrednictwem aplikacji iTunes na komputerze lub na urządzeniach przenośnych za pomocą dedykowanej darmowej aplikacji.

Apple w tym roku zintensyfikował promocję festiwalu dodając stosowną zakładkę na swojej stronie internetowej m.in. także w Polsce. W tym roku usłyszeć będzie m.in. King of Leon, Justina Timberlake’a, Bastille, Arctic Monkeys, Etona Johna, Kate Parry i wielu innych. Jak widać każdy miłośnik muzyki możne znaleźć coś dla siebie. Sama impreza w Londynie jest jak zwykle całkowicie bezpłatna, a o bilety można ubiegać się za pośrednictwem aplikacji iTunes Festival.

Kogo najchętniej obejrzycie w tym roku?

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx