poniedziałek, 22 kwietnia


Ten zdalnie sterowany monster truck jest najfajniejszym akcesorium na iOS, jaki kiedykolwiek widziałem. Zapomnij o zdalnie sterowanych helikopterach, nic nie sieje spustoszenia jak monster truck, a ten firmy Dexim jest jeszcze całkowicie kontrolowany przez iPhone’a.

Nazywa się AppSpeed Monster Truck i kosztuje niecałe 70 dolarów. W zestawie jest nadajnik radiowy, który mocujemy do gniazda ładowania w urządzeniu iOS. Po zainstalowaniu masz dwie możliwości kontrolowaniu pojazdu. Tradycyjny polegający na użyciu strzałek na ekranie (ale to już nudne!), lub skorzystanie z „rewolucyjnego czujnika grawitacji”, aby kontrolować ciężarówkę przez przechylanie urządzenia (super!).
Telefonem nie tylko kontrolujemy kierunek pojazdu, ale możemy również kontrolować jego prędkość. Zgodnie z informacją od Dexim, mamy dostepne trzy ustawienia, które pozwalają na „automatyczny ZigZag, Spin lub Dance (czyli taniec pojazdu do muzyki z iPhone’a)”. Nie mówiąc już o trybie multiplayer , który umożliwia wyścig z przyjaciółmi.
Zabawka dla dużych i małych..

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Gregory
Gregory
12 lat temu

Super zabawa, muszę go mieć 😉

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx