piątek, 17 maja

Firma Adobe poinformowała, że ​​Digital Publishing Suite wprowadzi wsparcie dla przyszłej funkcji systemu iOS 5 – Kiosk. Ma ona służyć jako centrum organizacji cyfrowych zapisów w iOS 5, oferując użytkownikom łatwy dostęp do najnowszych treści pobieranych w tle.

Oprogramowanie Adobe pozwoli wydawcom tworzenie cyfrowych wersji swoich czasopism i gazet, które to będą automatycznie dostarczane do aplikacji Kiosk na urządzeniach iOS. Rozpoczęcie publikacji nastąpi „zaraz po” debiucie iOS 5, który ma nastąpić tej jesieni.

„Wydawcy będą mogli korzystać z Digital Publishing Suite do tworzenia plików, które są wykrywane przez Kiosk i automatycznie pobierane do półki Kiosk, eliminując długi czas ładowania, który może stanowić barierę do odczytu zawartości na urządzeniach iPad. Czasopismo zbudowane za pomocą Adobe Digital Publishing Suite i włączone do Kiosku, pozwoli wydawcom lepiej zarządzać jego treścią, obsługą powiadomień o nowej treści oraz ikoną okładki odzwierciedlającą najnowsze wydanie czasopisma lub gazety.”

Wiele wydawnictw m.in. Reader’s Digest wykorzystały narzędzia publikujące Adobe do dostosowania ich treści do iPada. Digital Publishing Suite firmy Adobe to ważny krok w kierunku uczynienia Kiosku miejscem zarządzania cyfrowymi subskrypcjami w swoich urządzeniu iOS.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx