piątek, 30 września

office-apps

Microsoft i Dropbox ogłosili partnerstwo, które przyniesie wsparcia Dropbox dla pakietu mobilnych aplikacji Microsoft Office. Microsoft doda nową funkcję Dropbox w kolejnych aktualizacjach programu Word, Excel i PowerPoint na iPhone’a i iPada.

Nowa integracja z Dropboxem pozwoli użytkownikom pakietu Office na otwieranie, edycję i udostępnianie plików, które są przechowywane w Dropboxie. Po dodaniu konta Dropbox do aplikacji pakietu Office, użytkownicy będą mogli przeglądać ich zawartość w Dropboxie. Wszystkie edycje na urządzeniach mobilnych będą synchronizowane automatycznie z Dropboxem z możliwością współdzielenia dostępną w aplikacji pakietu Office.

W ciągu najbliższych tygodni wydamy aktualizację aplikacji pakietu Office, tak aby pracowały także z Dropboxem. W kolejnych aktualizacjach programu Word, Excel i PowerPoint na iPhone’a i iPada będzie można połączyć je z kontem Dropbox, dzięki czemu będzie można uzyskać dostęp, edytować i udostępniać swoje pliki Dropbox prosto z aplikacji Office. Po dodaniu konta Dropbox do Worda, Excela lub PowerPointa, można poruszać się po folderach i plikach w Dropbox, przeglądając je i edytując w rodzimych aplikacjach Office. Dostęp do programów Word, PowerPoint i Excel z aplikacji Dropbox jest równie proste. Przejdź do pliku, który chcesz, a aplikacja Dropbox otworzy aplikację pakietu Office, jaką potrzebuje.

Ten wspólny wysiłek jest początkowym etapem planów rozszerzenia integracji Dropbox do innych produktów firmy Microsoft w najbliższym czasie. Po aktualizacji swoich aplikacji mobilnych w najbliższych tygodniach, Microsoft planuje dodać wsparcie Dropbox do swoich webowych aplikacji pakietu Office online na początku przyszłego roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx