wtorek, 7 lutego

Swype po polsku

Firma Nuance wydała dziś aktualizację swojej klawiatury Swype dla iOS 8, wprowadzając oprócz nowego layoutu i funkcji wsparcie długiej listy nowych języków w tym wyczekiwanego polskiego.

Nowe języki to: czeski, duński, holenderski, brytyjski angielski, fiński, grecki, Hinglish, węgierski, irlandzki, norweski, polski, portugalski, rumuński, rosyjski, szwedzki i turecki. Aplikacja obsługuje teraz ponad 20 języków, w tym wydane w pierwotnej wersji  – angielski, francuski, włoski, niemiecki i hiszpański.

IMG_3033

Nowością jest też opcja wyboru układu klawiatury. Choć większość z nas przyzwyczajona jest do układu QWERTY, to możemy teraz wybrać sobie wymiennie układ QWERTZ i AZERTY. Aplikacja daje nam możliwość wyboru wyglądu klawiatury spośród pięciu zdefiniowanych tematów. Ponadto nowością tej aktualizacji jest funkcja „Auto-space” wstawiająca automatycznie spację po skończeniu słowa i oderwaniu palca od klawiatury oraz auto sugestie dla emotikon, które niestety wciąż jeszcze nie działają z językiem polskim. Cała reszta jest jednak bezbłędna i na to właśnie czekałem.

Klawiaturę Swype możecie pobrać z App Store za 0,89 EUR.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz
Łukasz
8 lat temu

Auto-space nie działa u mnie… ale ogólnie to fajnie chodzi i poprawnie po PL 🙂

Michał Gregorczyk
Michał Gregorczyk
8 lat temu

A w Windows Phone swype działa od pół roku, z językiem i 'auto-space’… I czym tu się podniecać?

Kuba Petrykowsky
Kuba Petrykowsky
Reply to  Michał Gregorczyk
8 lat temu

mało tego to ma wsparcie emotikon i to w każdym języku!

Łukasz
Łukasz
8 lat temu

Brak swype podczas odpowiadania z centrum powiadomienia na smsa…

Gość z innego portalu :)
Gość z innego portalu :)
8 lat temu

Jako pierwsza? Wczesniej byly juz conajmniej dwie inne klawiatury… Fleksy i minuum. Brawo dla redaktorów za nierzetelnosc informacji lub za branie pieniędzy od firm trzecich za fałszywą reklame.

5
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx