środa, 19 czerwca

Wraz z wprowadzeniem nowej funkcji Apple Music Sing w systemach iOS 16.2, iPadOS 16.2 i tvOS 16.2 firma Apple wydała dziesiątki list odtwarzania, które gromadzą utwory obsługujące tę funkcję.

Dostępne są listy odtwarzania z hitami, utworami rodzinnymi, świątecznymi, miłosnymi klasykami i kultowymi duetami, a także playlisty podzielone na gatunki, takie jak pop, dance, hip-hop, indie, rock i inne, a także listy odtwarzania muzyki z różnych dekad.

Apple Music Sing playlisty

Apple dodał także kategorie, takie jak „Piosenki dla profesjonalistów”, wypełnione trudnymi piosenkami do zaśpiewania, a także piosenkami dla początkujących, którzy nie znają karaoke.

Dostęp do wszystkich list odtwarzania można uzyskać w aplikacji Apple Music na iPhonie, iPadzie i Apple TV. Należy pamiętać, że Apple Music Sing jest dostępny na iPhonie 11 i nowszych, 12,9-calowym iPadzie Pro piątej generacji i nowszych, 11-calowym iPadzie Pro trzeciej generacji i nowszych, iPadzie Air czwartej generacji i nowszych, szóstej generacji iPadzie mini, iPadzie dziewiątej generacji i nowszych oraz Apple TV 4K z 2022 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx