poniedziałek, 22 lipca

Jak informuje 1010Wins Radio in New York, anonimowy 27-latek, który w poniedziałek w nocy kupił 300 iPhonów w salonie Apple na Piątej Alei, został okradziony wkrótce po wyjściu ze sklepu.

Mężczyzna niósł 300 iPhone’ów 13 w trzech torbach i szedł do swojego samochodu o 1:45 w nocy, kiedy inny samochód zatrzymał się obok niego. Dwóch mężczyzn wyskoczyło i zażądało oddania toreb. Nie chcąc oddać 300 iPhone’ów, ofiara podjęła walkę i ostatecznie została uderzona pięścią w twarz, a złodzieje uciekli z jedną z toreb.

W torbie znajdowało się 125 iPhone’ów o wartości 95 000 dolarów. Policja powiedziała, że mężczyzna, o którym mowa, często dokonywał dużych zakupów iPhonów w sklepie Fifth Avenue Store w celu odsprzedaży ich za pośrednictwem swojej małej firmy. Nie jest jasne, dlaczego dokonywał zakupu o 1:00 w nocy ani czy był specjalnie namierzony na podstawie wcześniejszych nawyków zakupowych.

Salon Apple przy Piątej Alei jest otwarty 24 godziny na dobę, co pozwala na zakupy właściwie o każdej porze. W tym czasie Apple organizował również swoją specjalną promocję związaną z Black Frday, o której złodzieje mogli wiedzieć.

NYPD prowadzi dochodzenie w sprawie napadu, a ofiara nie odniosła poważnych obrażeń. Rysopis podejrzanych i ich pojazdów nie został jeszcze ujawniony.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx