wtorek, 3 października

Apple wprowadził dziś zaktualizowaną wersję Apple Music Replay czyli podsumowanie roku 2022 dla abonentów Apple Music.

W tym roku Apple odmienił sposób prezentacji najważniejszych utworów dla użytkowników Apple Music w 2022 roku. Na pierwszym planie strony Replay umieszczono nową funkcję przewijania najważniejszych fragmentów, a użytkownicy są zachęcani do interakcji przed zagłębieniem się w bardziej szczegółowe informacje i rozszerzone spostrzeżenia dotyczące odsłuchiwanych utworów.

Apple Music Replay 2022

Taśma z najważniejszymi momentami przedstawia serię animowanych kart w stylu mediów społecznościowych, które przedstawiają najważniejsze muzyczne wydarzenia z ostatniego roku na podstawie historii słuchania użytkownika. W tle każdej karty odtwarzany jest odpowiedni utwór. Rolka z najciekawszymi momentami jest widoczna również w przeglądarkach na komputerach, ale wygląda na to, że jest przeznaczona głównie do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

Po rolce z najważniejszymi utworami użytkownicy mogą zobaczyć polecane sekcje z bardziej szczegółowymi zestawieniami ich najlepszych albumów i list odtwarzania z ostatniego roku. Użytkownicy mogą dodać swoją playlistę ‌Apple Music‌ Replay 2022 do aplikacji Muzyka na dole strony.

Apple Music Replay to odpowiedź na coroczne podsumowanie muzyczne dla użytkowników Spotify czyli Spotify Wrapped, jednak pozostaje tylko wersją w przeglądarce internetowej. Sama aplikacja Muzyka może wyświetlać i odtwarzać tylko podstawową listę odtwarzania Waszych najlepszych utworów w danym roku, uszeregowaną według najczęściej odtwarzanych, po dodaniu jej za pośrednictwem strony internetowej Replay.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx