sobota, 13 lipca

Według analityka Ming-Chi Kuo, Apple wprowadzi na rynek nowego iPada mini w przyszłym roku, a masowa produkcja rozpocznie się w pierwszym kwartale 2024 roku.

W serii tweetów Kuo informuje, że w ciągu najbliższych 9 do 12 miesięcy nie pojawią się żadne nowe wersje iPada, ponieważ „odświeżenie iPada mini prawdopodobnie rozpocznie masową produkcję w Q1/24”.

Kuo w grudniu informował już, że spodziewa się masowych dostaw zaktualizowanego iPada mini dopiero pod koniec 2023 roku lub w pierwszej połowie 2024 roku, więc jego dzisiejsze tweety wskazują, że analityk nie wierzy już, że zostanie on wprowadzony na rynek przed końcem tego roku. Głównym punktem sprzedażowym nowego iPada mini ma być nowy procesor, co sugeruje, że urządzenie otrzyma jedynie ulepszenie specyfikacji. Analityk wyświetlaczy, Ross Young, również uważa, że Apple pracuje już nad iPadem mini 7, ale powiedział, że jest mało prawdopodobne, aby tablet zawierał technologię ProMotion.

Obecny iPad mini, który został wprowadzony na rynek we wrześniu 2021 roku, ma 8,3-calowy wyświetlacz, układ A15 Bionic, port USB-C, przycisk zasilania z Touch ID i obsługą 5G w modelach komórkowych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx