piątek, 12 kwietnia

Światowa Liga Surfingowa (WSL) ogłosiła dziś Apple Watch jako swoje oficjalne urządzenie sportowe, a zegarek ma być po raz pierwszy używany jako oficjalne wyposażenie zawodników w środowisku sportowym.

Podczas Championship Tour 2023 sportowcy WSL będą korzystać z aplikacji WSL Surfer na Apple Watch Series 8 i Apple Watch Ultra, aby otrzymywać aktualizacje podczas surfowania w zawodach. Aplikacja została zaprojektowana do synchronizacji z systemem punktacji WSL w czasie rzeczywistym, oferując sportowcom ważne szczegóły dotyczące wyników, priorytetu fali i czasu pozostałego w biegu.

Każdy zawodnik przed każdym turniejem otrzyma zegarek Apple Watch z fabrycznie zainstalowaną aplikacją WSL. Aplikacja była testowana z internautami Championship Tour podczas poprzednich dwóch zawodów, aby upewnić się, że spełnia potrzeby zawodników. Dyrektor Apple ds. Marketingu produktów Apple Watch, Eric Jue, powiedział, że firma jest „podekscytowana”, że WSL zaakaceptowała Apple Watch.

Championship Tour 2023 obejmuje 10 zawodów w siedmiu krajach i ma się rozpocząć w styczniu od Billabong Pro Pipeline. Wydarzenia z trasy będą transmitowane w aplikacji WSL, na kanale YouTube WSL oraz na stronie internetowej. Film dokumentalny o surfingu Apple TV+ „Make or Break”, który obejmuje WSL Championship Tour, ma powrócić 17 lutego 2023 roku z drugim sezonem.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx