poniedziałek, 27 maja

Według analityka Ming-Chi Kuo, Apple wprowadzi na rynek składanego iPada z podstawką z włókna węglowego w przyszłym roku.

W serii tweetów Kuo informuje, że „całkowicie nowy składany iPad” będzie kolejnym dużym produktem wprowadzonym na rynek w linii iPadów, bez innych premier iPada w ciągu najbliższych 9 do 12 miesięcy. Analityk powiedział, że jest „dobrej myśli”, że składane urządzenie pojawi się w 2024 roku, ale nie podał bardziej konkretnych ram czasowych.

Najnowsze badanie analityka wskazuje, że podstawa iPada zostanie wykonana z włókna węglowego, aby była lekka i trwała. Materiałów do tej obudowy ma dostarczyć chiński dostawca Anjie Technology, który stanie się kolejnym dostawcom komponentów dla Apple.

Opierając się na planach Apple, Kuo uważa, że dostawy iPada w 2023 rok zanotują spadek rok do roku o około 10-15 procent. Oczekuje jednak, że składany model w 2024 roku „zwiększy dostawy i poprawi asortyment produktów”.

Według wiarygodnego analityka wyświetlaczy Rossa Younga, Apple testuje wyświetlacz składanego urządzenia o przekątnej około 20 cali, jednak Young spodziewa się, że urządzenie trafi na rynek znacznie później, w 2026 lub 2027 roku.

Mówi się, że Apple współpracuje z LG nad stworzeniem ultracienkiego szkła osłonowego, które mogłoby być używane w składanych produktach firmy, chociaż nie jest jasne, czy materiał ten zostanie użyty w iPhonie czy iPadzie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx