niedziela, 26 maja

Chociaż ostatnie plotki skupiają się przede wszystkim na nowych iPadach Air oraz iPadach Pro, to wielu użytkowników czeka również m.in na nowego iPada mini.

Mark Gurman z Bloomberga w swoim najnowszym newsletterze „Power On” zasugerował, że premiera nowych modeli iPada mini oraz podstawowego iPada nastąpi najwcześniej pod koniec 2024 roku.

„Firma pracuje również nad nowymi wersjami tańszego iPada i iPada mini, ale ich premiery należy się spodziewać najwcześniej przed końcem roku” – napisał Gurman. „Nowy, budżetowy iPad prawdopodobnie będzie tańszą wersją modelu 10. generacji z 2022 roku, natomiast aktualizacja iPada mini najpewniej obejmie jedynie szybszy procesor.”

Obecny iPad mini szóstej generacji zadebiutował we wrześniu 2021 roku i posiada czip A15 Bionic. Gurman spodziewa się, że następny model otrzyma nowszy procesor, ale poza tym niewiele się zmieni. Plotki z innych źródeł wspominają o ulepszeniu aparatu i rozwiązaniu problemu przesuwania obrazu w trakcie scrollowania.

Ostatnia aktualizacja podstawowego iPada miała miejsce w październiku 2022 roku. Jedenasty iPad może być sprzedawana w niższej cenie niż model 10. generacji, co mogłoby utorować drogę do wycofania z rynku iPada 9. generacji z portem Lightning.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx